Stovykla vaikams

Stovykla vaikams vasaros atostogų metu – nuostabus būdas linksmai  ir turiningai praleisti laiką. Galimybė patirti nepakartojamų įspūdžių, gauti naujos patirties, lavinti savo gebėjimus, pabendrauti su bendraamžiais ir susirasti naujų draugų. 

Renkant stovyklą vaikams svarbu atkreipti dėmesį į vaiko poreikius ir pomėgius, gerai susipažinti su stovyklos programa ir veiklomis, kurios vyks stovyklos metu.

Jei planuojate pirmąkart savo vaiką išleisti į stovyklą gali pasirodyti nedrąsu. Tačiau patikiname, kad šis sprendimas yra labai naudingas Jūsų vaikui. Juk stovyklose vaikai išmoksta daugiau savarankiškumo, atsakingumo, įgyja daugiau bendravimo įgūdžių ir pasitikėjimo savimi. O Jūsų vaiku visada pasirūpins profesionalūs stovyklų vadovai, kurie myli vaikus ir moka su jais dirbti, turi specifinių įgūdžių.

Šiemet ir mes siūlome dalyvauti vasaros vaikų stovykloje “Žirgas, gamta ir aš”. Tai speciali šešių dienų programa Bražuolės sodyboje, kurioje mes paruošėme daug įvairių užsiėmimų vaikams nuo 10 iki 16 metų amžiaus.

Garantuojame nepakartojamus prisiminimus ir pačias geriausias emocijas.

Daugiau apie stovyklos sąlygas ir programą skaitykite čia.

 

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt