Pažintinė žirgininkystė,edukacinė programa „Žirgai iš arčiau“ Previous item Lyderystės ir komandinio... Next item Stovykla vaikams

Pažintinė žirgininkystė,edukacinė programa „Žirgai iš arčiau“

Kviečiame užsukti į žirgyną “Laimos žirgai”, atgaivinusį grafų Tiškevičių žirgininkystės tradicijas Trakų rajone. „Laimos žirgai“ veikia nuo 2000 m .: mūsų trenerė Laima į Trakus ir jų apylinkes grąžino žirgus, meilę ir rūpestį jiems, kuria užsikrėtė tiek Traku tiek gretimų rajonų gyventojai. Būtent čia,Būdos km., 1897 m. buvo įkurtos Užutrakio dvaro arklidės, jose laikomi naujojo dvaro šeimininko Juozapo Tiškevičiaus žirgai. Apsilankymas mūsų žirgyne – unikali galimybė sužinoti daugiau apie turtingą praeities istoriją, prisiliesti prie pačių rečiausių žirgų veislių pasaulyje: rūpinamės stambiaisiais žemaitukais, kuriuos pirmieji pradėjome veisti Trakų rajone, laukiniu Kaspijos žirgu, kitaip vadinamu Irano poniu, Orlovo ristūnu ir kitais. Susipažinsite su kiekvienos veislės istorija, galėsite pajusti žirgų temperamentus ir asmenybes. Išpildysite vaikystės svajones: kas nenorėjo ramiai prisiglausti prie žirgo, iš arti pajusti kvėpavimą, išgirsti prunkštimą? Mažiausieji žirgyno lankytojai susipažins su asile Bona ir jos dukryte Bonita, taip pat su mūsų žirgyne gyvenančiais poniais ir ožkomis.

„Laimos žirguose“ apsilankę pamatysite ypač retų veislių šunis, kurie dvarininkų auginti medžioklei, grožiui ir ištikimai tarnystei: tai – rusų ir anglų kurtai, mėlynieji gaskonų skalikai, taiganai . Galėsite pamaitinti žirgus savo atsivežtomis morkomis, padėti juos pabalnoti, sušukuoti,padaryti masažą, išvesti pasivaikščioti, su jais nusifotografuoti. Pabandysite ant žirgo atsisėsti, pajusite jojimo malonumą. Žirgyno teritorijoje yra pavėsinė ir židinys, kurį Jums pakursime. Galėsite pasidaryti karštos arbatos, pasimėgauti užkandžiais tikroje iškyloje gamtoje.

Žirgyno pažintinės programos trukmė – 1,5 – 2 val.

Kviečiamos grupės nuo 10 asmenų.

Kaina asmeniui: 13 € su jodinėjimu, 8€ be jodinėjimo. Vaikams iki 3 metų- nemokamai.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės el. paštu info@laimoszirgai.lt.

Registracija tel. nr. 867939395.

Taip pat rengiame pažintines kibinų kepimo pamokėles netoliese esančioje sodyboje „Brazuolė pas Juozą“. Kibinai – karaimų tautinis patiekalas, pamėgtas net LDK didžiojo kunigaikščio Vytauto. Išmokysime kočioti ir susukti kibinus, papasakosime apie jų istoriją ir kilmę, supažindinsime su karaimų tautos papročiais bei tradicijomis. Paragausite savo pagamintų kibinų, juos palyginsite su keptais pačios sodybos šeimininkės, kuriuos galėsite užgerti natūraliu vištienos sultiniu, arbata.

Kibinų kepimo pamokos trukmė – 1,5 val.

Kviečiamos grupės nuo 10 asmenų.

Kaina asmeniui: 9

Registracija tel. nr. +37061515637

Užsakant abi pažintines programas taikomos nuolaidos. Taip pat nuolaidas taikome daugiavaikėms šeimoms, vaikų globos namu auklėtiniams.

„Laimos žirgus“ įsikūrę 1,5km. nuo Užutrakio dvaro Budos kaime. Mus lengvai ir patogiai rasite nuo automagistralės Vilnius-Kaunas link Trakų pasukę ties Rykantais.

1 Komentaras

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt