Lyderystės ir komandinio darbo , asmenybės ugdymo mokymai ir terapija per pratimus su žirgais. Previous item Pirmą kart Lietuvoje... Next item Pažintinė...

Lyderystės ir komandinio darbo , asmenybės ugdymo mokymai ir terapija per pratimus su žirgais.

VšĮ ,, Laimos žirgai” šiemet įvykdė seniai siektą tikslą- įstojo į Europos mokymų su žirgais asociaciją EAHAE. Tai yra tarptautinė trenerių organizacija, kurioje treneriai keičiasi patirtimi ir įgytomis žiniomis.

Asociacijos įkūrėjai – G&K HorseDream GMBH. Tai yra vokiečių kompanija įkurta prieš 20 metų, užsiimanti lyderystės, komandinio darbo ir asmeninių įgūdžių formavimu dirbant drauge su žirgais. Kompanijos įkūrėjo Gerhardo Krebso ištarti žodžiai ,,…mes turime būti lyderystės pavyzdys ne tik seminarų dalyviams, bet ir pasauliniams lyderiams. Mes turime parodyti, kaip reikia valdyti su meile širdyse, su rūpesčiu žmonėms ir jų poreikiams, su pasitikėjimu ir pagarba visoms tautoms dėl taikos visame pasaulyje.”

Taigi, pagaliau mano svajonė išsipildė ir aš turėjau galimybę dalyvauti šiais metais vykusioje EAHAE konferencijoje ir mokymuose sertifikatui gauti. Šiais metais mokymuose dalyvavo 71 žmogus iš 16 šalių, tarp jų 6 žmonės iš Rusijos ir aš buvau vienintelė atstovė iš Baltijos valstybių. Lyderystės seminarus vedė pats organizacijos įkūrėjas Gerhardas Krebsas, garsus koučeris iš Anglijos Davidas Harrisonas, Jackie Stevenson – indėnė iš Amerikos, profesorė, koučerė ir terapeutė. Pagrindinis dėmesys užsiėmimuose buvo skiriamas harmonijai, kūno kalbos aktyvavimui bei supratimui, savo vietos erdvėje radimui, lyderystei užrištomis akimis, pasitikėjimo savimi ugdymui. Didžiausią reikšmę užsiėmimuose turėjo ne formos, o mokėjimas klausytis, bendradarbiavimas. Nuolat buvo akcentuojamas ir atkreipiamas dėmesys į tai, jog ne mes tempsime žirgus į savo pasaulį, ką mes nuolat darome, bet kad ir kaip būtų sunku, mes eisime į žirgų pasaulį. Kad galime daug ko iš jų pasimokyti. Tai didelis skirtumas ir akivaizdi nauda pačiam žmogui, jo aplinkai ir jį supančiam pasauliui.

EAHAE konferencija vyko populiariu ,,bar camp” formatu- išsirinkome 20 pačių įdomiausių temų. Diskusijos vyko patirties pasikeitimo, diskusijų, pristatymų lygmenyje. Buvo tikrai labai įdomu, naudinga, galėjau pasidalinti savo patirtimi ir įvertinti savo žinias pasauliniame lygyje. Džiaugiuosi suvokusi, kokio aukšto lygio patirtį ir žinias esu sukaupusi, jomis naudodamasi galėjau drąsiai dalyvauti visose diskusijose. Man labiausiai patiko diskusija su Nikki Kagan iš Izraelio. Buvo duota daug įvairių pratimų verslumo ugdymui, peržvelgta marketingo sritis : kur jėga ir yra apribojamas mūsų pasaulio supratimas. Pagrindinė vertybė įvardintas ėjimas į žirgų pasaulį, gyvas bendravimas su žirgu. 

Sekanti EAHAE konferencija vyks 2019 metais kovo mėnesį Almatoje, Kazachstane, nuostabaus grožio ir aukšto lygio klube ,,Čemberlenas”. Man teko garbė bendrauti su jo savininke Marina ir dukra Maja. Tikrai neeilinės asmenybės. Esu labai laiminga pagaliau radusi tai ko tiek metų ieškojau, dėkinga Dievui ir žmonėms, kurie manimi tikėjo, suteikė progą išvykti į šią kelionę. Tariu didelį AČIŪ Jums : Daniel Žotkevič (sodybos ,, Saulėtas Bebras” bendrasavininkui), verslininkams Laimutei Kamaitienei, Alinai ir Algirdui Ivanauskams.

O čia trumpas VIDEO iš EAHAE konferencijos mokymų:

Daugiau informacijos apie Žirgų terapijos paslaugą galite rasti čia.

3 Komentarai

 • by Rubelinda Paskelbta 2018 7 rugpjūčio 4:40

  Ses. Rubelinda,

  Man ši terapija su arkliais patiko,nes visa programa vyko gamtoje, gryname ore. Labiausiai man patiko tai kad turėjau galimybę gyvūną liesti, bei su juo pasikalbėti, pasakyti jam, koks svarbus jis yra. Ši terapija man padėjo prisiminti vaikystę, kurią praleisdavau su arkliais. Taigi, dėkoju Dievui už šį nuostabų kūrinį. Ačiū!

 • by Rosarija Paskelbta 2018 7 rugpjūčio 4:41

  Ses. Rosarija,

  Kai man pasakė apie susitikimą su arkliais, galvojau, kad čia bus kalbama apie jų savybes ir viską kas su jais siejasi, tačiau kai man liepė pasirinkti vieną patikusį arklį iš viso būrio, iš pradžių laukiau kol gyvūnas prieis prie manęs pats, na o vėliau ieškojau tokio kuris turėtų tam tikras savybes, tokio, kuriame matyčiau save,nes žinojau,kad arkliai kaip žmonės, jie taip pat jaučia, jie turi savybes ir svarbiausia, jie kaip mes, nori būti mylimi. Arkliuose mačiau daug gerų dalykų, jie man suteikė ramybę, susikaupimą. Turėjau baimę arkliams, tačiau ją įveikiau,kai jie prie manęs prisiartino, bijojau, bet glosčiau, nes buvo smalsu. Nors ir praėjus daug metų susitikau su šiais gyvūnais, įveikiau savo baimę.

  Labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę dalyvauti šiuose mokymuose, ir kad galėjome pasidžiaugti vienu iš Dievo kūrinių, ir kad tai mums suteikė tiek daug laimės. Taip pat labai norime padėkoti vadovei, kuri mums suteikė galimybę prisiminti vaikystę, peržengti baimės barjerą ir atrasti Dievo ramybę. Ačiū!

 • by Emanuelė Paskelbta 2018 7 rugpjūčio 5:38

  Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pabūti žirgyne ir sudalyvauti užsiėmimuose su žirgais.
  Širdyje jaučiau dėkingumą, kad Dievas iš begalinės meilės sukūrė nuostabius kūrinius, kaip dovaną žmogui. Dievo kūriniai gali suteikti žmogaus širdžiai didesnę ramybę, nei žmogaus kūriniai, nes Dievo kūryboje mes galime apčiuopti paties Dievo pėdsakus.
  Žirgai, kurie visais laikais tarnavo žmogui, iš tiesų, pagal Kūrėjo mintį priima ir gerbia žmogų, nežiūrint to, kad jie žymiai stipresni nei žmogus. Būnant šalia žirgo, jaučiau poilsį, ramybę ir Dievo buvimą. Taigi, išgyvenau maldos laiką.
  Žirgai puikūs mokytojai, kaip keliauti per gyvenimą. Ypač susidūrus su kliūtimis, labai svarbu žengti drąsiai pirmyn, žvelgiant į priekį. Norint nugalėti kliūtis, reikia remtis ne tik savimi, bet ir šalia esančiu, nes jie yra Dievo dovana. Taigi, tai buvo priminimas, jog Dievo dovanos yra nepakartojamos. Tai priemonės, iš kurių galime mokytis, skaitant paslėptas Dievo žinutes.
  Ačiū Laimai.

  Ses. Emanuelė

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt