Kontaktai
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt
Būdos kaimas, Trakų r.

Gardo nuoma ir žirgo priežiūra

Teikiame gardo nuomos paslaugą Jūsų augintiniui.

Nuomos laikotarpis derinamas pagal Jūsų poreikius. Taip galite rinktis ar patys prižiūrėsite nuomojamą gardą ir savo augintinį, o galbūt norėsite, kad mūsų personalas tuo pasirūpintų už Jus. Kartu su gardo nuoma Jūs galite rinktis žirgo priežiūros: šėrimo ir treniruočių paslaugą. Mes mielai pasirūpinsime Jūsų žirgu pagal geriausią praktiką arba pagal Jūsų asmeninius reikalavimus. Jūsų augintinis bus ne tik tinkamai pašertas, sušukuotas, išvalytas, bet ir kasdien turės galimybę pabūti lauke, pajusti šviežios žolės skonį bei pabendrauti su kitais žirgais.

Mityba

Mūsų žirgyno personalas suderins Jūsų žirgo mitybą pagal jo darbo krūvį ir kūno poreikius.

Gardo ir žirgo priežiūra

Mes nuolatos pasirūpiname, kad žirgo gardas būtų reguliariai išvalomas, aprūpinamas maisto ir vandens atsargomis. Jūsų žirgas bus šukuojamas, jam bus atliekamas kasdienis kanopų valymas prieš ir po treniruotės. Taip pat stebima žirgo fizinė sveikatos būklė.

Treniruotės

Treniruočių metu pasirūpinsime, kad Jūsų augintis būtų išjodinėtas pagal jam reikiamą fizinį krūvį būtų paruošiamos specialios programos.

Dirbame su įvairiais žirgais, tiek jaunais, tiek pažengusiais, tiek turinčiais psichikos problemų. Jaunus žirgus profesionaliai ruošiame, išjodinėjame. Pažengusius nuolat treniruojame palaikydami jų krūvį ir tonusą. Jei žirgas turi psichikos sutrikimų teikiame žirgų psichikos atstatymo paslaugą.

Dėl šios paslaugos kainų ir detalesnės informacijos, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Susisiekti

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt