Kontaktai
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt
Būdos kaimas, Trakų r.
D.U.K.
Skaityti daugiau

Individualios jojimo pamokos

Ne paslaptis, kad žirgai žavi daugelį žmonių ir kiekvienas esame bent kartą svajoję apie pasijodinėjimą ant puikaus žirgo. Tik galbūt nerimą kelia jausmas, kad nežinote kaip joti ir neturite reikiamų gebėjimų ar žinių kaip tvirtai laikytis balne ar kaip tinkamai valdyti žirgą? Visų svarbiausia pasiryžti ir nebijoti, juk turbūt neatsiras raitelio, kuris nebūtų bent kartą iškritęs iš balno, tiesa?

O Jūsų svajonės drąsiai sėsti ant žirgo ir pasijodinėti nuostabios gamtos apsuptyje visai paprastai gali virsti tikrove. Jums tereikia profesionalaus trenerio priežiūros ir keleto efektyvių treniruočių, po kurių imsite jausti žirgą, suprasite jo norus, poreikius ir išmoksite  jį valdyti.

Maloniai kviečiame visus didelius ir mažus, kurie siekia išmokti teisingų jojimo ar žirgo priežiūros pagrindų ir nori maloniai praleisti laisvalaikį su žirgais gamtos apsuptyje.


„Kiekvienas žmogus gali išmokti joti, nes jojimas – tai įgudimas. Įgūdžiai įgyjami tik bandant ir lavinantis, bet ne mėgdžiojant išorinę formą. Įgudęs raitelis turi joti gera laikysena.

Jojimas yra gražus ir jis gali tapti menu. Kiekvienas raitelis mėgsta save laikyti menininku. Bet tikras menininkas tėra tas, kas moka gerai pažinti žirgo psichiką ir ne jėga, o tik jausmu pasiekia jojimo harmoniją. Jausmą – tai ne juodoji magija. Kiekvienas raitelis gali išsiugdyti labai didelį sugebėjimą jausti žirgą.

Visiška harmonija tarp raitelio ir žirgo, taigi grožis, yra galutinis bet kurio išjodinėjimo tikslas. Iš žirgo išvaizdos turi būti matyti, kad jis puikiai jaučiasi, bet raitelis neturi parodyti, kaip sunku tai pasiekti.“

V. Miūzeleris

Teorinės žinios

Instruktorius Jums paaiškins  elgesio su žirgais ir arklidėje taisyklės bei elgesio manieže taisykles. Jei norite susipažinti iš anksto, jas taip galite rasti mūsų naujienų skiltyje.

Jums pristatys bendravimo su žirgais subtilybes, suteiks jojimo pagrindų teorines žinias, tad dar prieš sėdant į balną žinosite visą reikiamą informaciją.

Praktinis mokymasis

Iš pradžių išmoksite, kaip teisingai užlipti ant arklio ir kaip taisyklingai sėdėti balne. Mokinsitės, kaip valdyti žirgą, kaip pradėti joti. Toliau su atitinkamu pamokų skaičiumi palaipsniui išmėginsite keletą pagrindinių skirtingų jojimo stilių (kordas/laisvas jojimas aikštelėje).

Paslaugos kainos

1 pamoka – 30 €

10 pamokų kursai – 200 €

1 pamokos trukmė – 1 val.

Įsigijus individualių jojimo kursų abonementą pamokos vyksta 2 kartus per savaitę, tačiau galima suderinti individualiai pritaikytą tvarkaraštį.

Visai nesvarbu ar ant žirgo planuojate sėsti pirmą kartą, ar jau esate bent kartą joję, o galbūt esate patyręs ir norite toliau tobulėti – mūsų komanda pasiruošusi atsiliepti į Jūsų lūkesčius.

Jeigu jau jodinėjate ir ieškote kur galėtumėte patobulinti savo įgūdžius arba profesionaliai mokintis jodinėjimo meno, mūsų žirgyne galite rinktis ir sudėtingesnio lygio treniruotes, kurių metu treneris pagal Jūsų pasiruošimo lygį pritaikys mokymų programą ir suderins pamokų tvarkaraštį. Galite joti ir savo žirgu, mes taip pat teikiame gardo nuomos paslaugą.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Drauge suplanuosime nepamirštamų įspūdžių kupiną laiką.

Susisiekti

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt