Kontaktai
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt

Būdos kaimas, Trakų r.

Žirgų terapija

Bijote jodinėti, bet labai traukia žirgai? Yra daugybė būdų praleisti laiką su žirgu nejojant: darbas su žirgu rankose, darbas su vadelėmis, darbas su korda, pažintis su „Parelli“ programa.

Prisilietimas prie žirgo, jo spalva, kanopų keliami garsai ar specifinis kvapas stimuliuoja įvairias žmogaus organizmo sistemas, o tai gali būti puikus būdas padėsiantis atsipalaiduoti, pašalinti streso sukeltą nuovargį ar net išvengti atitinkamų sveikatos sutrikimų.

Nors Lietuvoje žirgų terapija dar nėra populiari, tačiau daugelis išbandžiusiųjų teigia, kad iš karto įsitikino jos teikiama nauda žmogaus savijautai ir emocijoms.

Atvykę į mūsų žirgyną, galėsite praleisti laiką rūpindamiesi žirgais, juos šerdami, šukuodami, vedžiodami, bendraudami. Taip pat išmokome specialios masažo praktikos skirtos žirgams.

Visas laikas ir užsiėmimai skirti Jūsų poilsiui ir malonumui.

Daugiau informacijos apie žirgų terapiją: Skiltije : Lyderystės ir komandinio darbo , asmenybės ugdymo mokymai ir terapija per pratimus su žirgais.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir suderinsime Jūsų atvykimo laiką bei numatysime, kokio pobūdžio užsiėmimai reikalingi Jums.

Susisiekti

4 Komentarai

 • by Aurelija Paskelbta 2017 5 birželio 7:52

  Kokia kaina? Salygos zirgu terapai. 8metu vaikas autizmo bruozais. Yra jodinejes poniais labai patiko

  • by Laima Paskelbta 2018 21 rugpjūčio 3:33

   Kaina nuo 50eu.2val.,patarciau isbandyti pradzioje teveliams.Cia near iprasta mums Lietuvoje hipoterapija-skirta zmonems su kokia nors negalia.Tai terapija zmonems einantiems dvasingumo keliu,besigilinantiems i savaji AS,ieskantiems atsakymu.

 • by Rubelinda Paskelbta 2018 7 rugpjūčio 4:45

  Ses. Rubelinda,

  Man ši terapija su arkliais patiko,nes visa programa vyko gamtoje, gryname ore. Labiausiai man patiko tai kad turėjau galimybę gyvūną liesti, bei su juo pasikalbėti, pasakyti jam, koks svarbus jis yra. Ši terapija man padėjo prisiminti vaikystę, kurią praleisdavau su arkliais. Taigi, dėkoju Dievui už šį nuostabų kūrinį. Ačiū!

 • by Rosarija Paskelbta 2018 7 rugpjūčio 4:46

  Ses. Rosarija,

  Kai man pasakė apie susitikimą su arkliais, galvojau, kad čia bus kalbama apie jų savybes ir viską kas su jais siejasi, tačiau kai man liepė pasirinkti vieną patikusį arklį iš viso būrio, iš pradžių laukiau kol gyvūnas prieis prie manęs pats, na o vėliau ieškojau tokio kuris turėtų tam tikras savybes, tokio, kuriame matyčiau save,nes žinojau,kad arkliai kaip žmonės, jie taip pat jaučia, jie turi savybes ir svarbiausia, jie kaip mes, nori būti mylimi. Arkliuose mačiau daug gerų dalykų, jie man suteikė ramybę, susikaupimą. Turėjau baimę arkliams, tačiau ją įveikiau,kai jie prie manęs prisiartino, bijojau, bet glosčiau, nes buvo smalsu. Nors ir praėjus daug metų susitikau su šiais gyvūnais, įveikiau savo baimę.

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt