Kontaktai
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt

Būdos kaimas, Trakų r. sav.

Norite prisidėti?

Žirgynas „Laimos žirgai“ buvo įkurtas 2000 m. spalio 16d. (daugiau apie mūsų istoriją skaityti čia)

VšĮ „Laimos žirgai“ veiklos prioritetas yra rečiausių pasaulyje gyvūnų veislių pristatymas visuomenei, informacijos apie juos viešinimas ir intensyvus įvairiausių reikalingų sričių specialistų apjungimas reikalingas jų išsaugojimui, veisimui ir populiarinimui. Šiuo metu rūpinamės 3 retų žirgų veislių išsaugojimu, pristatymu visuomenei ir populiarinimu: Orlovo ristūnais, Kaspijos regiono laukiniais arkliais arba Irano poníais bei stambiaisiais žemaitukais.

Mūsų žirgyne yra viena rečiausios veislės Orlovo ristūnų kumelė Bionika. Jų Lietuvoje vos keletas atstovų, o ir Rusijoje ši veislė ant išnykimo ribos. Mūsų uždavinys surasti gerą Orlovo eržilą ir sukergti Bioniką, kad gautume palikuonių. Ši veislė buvo naudojama išvedant stambiuosius žemaitukus, todėl tikslinga būtų vėl įlieti Orlovo ristūnų kraujo į stambiųjų žemaitukų linijas. Jūsų skirta parama taip pat naudojama šiam tikslui ir labai mums padėtų. VšĮ „Laimos žirgai“ turi paramos gavėjo statusą.

Taip pat skiriame didelį dėmesį šioms rečiausioms pasaulyje šunų veislėms: taiganai, tazai, azavakas (Afrikos kurtas, jau turėjome vadą 2015 m.) ir labai retą seną skalikų veislę – Prancūzijos Mažasis Žydrasis Gaskonas.

Pervesti paramą galima šiais rekvizitais:

  • VšĮ „Laimos žirgai“
  • Į.k. 304445513,
  • LT21 7044 0600 0814 2094

Paskirtyje nurodant parama, dovana arba jei skiriate pinigus būtent tai ar kitai žirgų veislei galite nurodyti: Parama Orlovo ristūnų veislei, Stambiųjų žemaitukų veislei, Kaspijos regiono laukinio arklio išsaugojimui.

Esame dėkingi už Jūsų pagalbą ir indėlį šiam svarbiam darbui. Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti su mums telefonu +370 679 39 395

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt