LAIMA MARTINAVIČIENĖ

zirgyno-prezidente-e1467964867396.jpg
LAIMA MARTINAVIČIENĖ
Prezidentė, Raitelė - Trenerė
Sveiki, aš esu Laima, žirgyno “Laimos žirgai” prezidentė bei profesionali raitelė-trenerė. Jau daugiau kaip 15 metų dirbu šiame žirgyne ir esu atsakinga už jo veiklos organizavimą, renginių, žygių organizavimą, mokymų organizavimą, dalyvavimą įvairiuose projektuose. Savo kaip arklininkės, raitelės ir trenerės patirtį pradėjau kaupti nuo 1991 m. tad  per šiuos ilgus praktikos metus turiu reikiamas kvalifikacijas jaunųjų žirgų apmokymams, treniravimui, ruošimui varžyboms. Taip pat profesionaliems jojimo kursams, kurie skirti vaikams ir jų parengimui jojimo varžyboms. Labai myliu savo darbą ir kasdien džiaugiuosi turėdama galimybę atrasti ir patirti naujus pojūčius. Noriu savo žiniomis ir patirtimi dalintis su kitais, tad maloniai kviečiu ir Jus apsilankyti mūsų žirgyne ir atrasti naujus nepakartojamus įspūdžius.
Išsilavinimas ir patirtis

Išsilavinimas

Lietuvos veterinarijos akademijoje esu įgijusi zooinžinierės specialybę, o taip pat, po šio įgyto išsilavinimo studijavau Vilniaus pedagoginiame universitete ir įgyjau  kultūros ir sporto trenerės specialybę. 

Darbo patirtis

Vaikų jaunimo treniravimas, pradinis ugdymas, treniravimas, varžybų organizavimas, žygių su žirgais ir kitokių išvykų į gamtą organizavimas, dalyvavimas varžybose.

Jaunųjų žirgų pradinis apmokymas, treniravimas, ruošimas varžyboms, vaikų trenerė ir jų treniravimas, pradinis apmokymas, varžybų organizavimas, dalyvavimas Agro Balt parodose.

Žirgų šėrimas ir priežiūra, jaunųjų žirgų apmokymas, treniravimas, rengimas varžyboms, vaikų ir jaunimo treniravimas, ruošimas varžyboms, varžybų organizavimas ir dalyvavimas.

Įgūdžiai
Vaikų, jaunimo treniravimas
0
Varžybų organizavimas ir dalyvavimas
0
Žirgų ruošimas ir priežiūra
0
Dalyvavimas projektuose, jų organizavimas
0

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt