Kontaktai
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt
Būdos kaimas, Trakų r.
D.U.K.
Skaityti daugiau

Žygiai su žirgais

Organizuojame vienos dienos ir daugiadienius žygius.

Pagal individualius poreikius organizuojame vienos dienos ir daugiadienius žygius grupėms. Žygiuose gali dalyvauti ir vaikai.

Kaip elgtis žygio metu?

Prieš žygį Jums teks išklausyti instruktažą, kurio metu Jūs būsite supažindinti su instrukcijomis, sužinosite kaip taisyklingai užlipti, sėdėti ant žirgo, kaip jį valdyti, kaip elgtis žygio metu, kaip elgtis ypatingose situacijose. Prieš žygį bus daromas apšilimas aikštelėje.

Programa

Lankytojai supažindinami su žirgų veislėmis, jų priežiūra, elgesio taisyklėmis.

Prieš žygį aikštelėje daromas apšilimas.

Toliau vyksta 2 val. pasijodinėjimas numatytomis apylinkėmis, nuostabios gamtos apsuptyje.

Žygio metu būsite lydimi trenerio.  Kartu atvažiavę draugai, kurie nenorės joti į žygį gali eiti pėsti šalia žirgo. Taip pat pagal Jūsų poreikius numatomas ir važiavimas rogėmis, brička.

Po žygio Jūsų laukia atsipalaidavimas pirtelėje.

Amžiaus grupės ir žmonių skaičius

Žygyje gali dalyvauti vaikai nuo 6 metų. Vaikams nuo 6 iki 12 taikomos specialios kainos.

Žygio grupę turi sudaryti bent 4 asmenys. Yra atitinkamos kainos grupėms iki 10 žmonių ir grupėms, kuriose daugiau nei 10 žmonių.

Paslaugos kainos

1 val. ­ 30 € (1 asmeniui)

Jei jojama daugiau nei 2 val., kiekviena papildoma valanda po 20 €.

Kai į specialią žygio programą įtraukti pasivaikščiojimo ir pasijodinėjimo maršrutai po lankytinas vietas su pietų ir poilsio pertraukėlėmis bei nakvynės vietomis, mes paskaičiuojame atitinkamą vieno dalyvio mokestį visai programai.

Mūsų organizuojami žygiai pritaikyti tiek pirmą kartą sėdantiems ant žirgo, tiek turintiems jojimo patirties. Tad organizuojant šią pramogą mes atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir kartu su Jumis suderinsime planuojamos išvykos detales.

Jei turite individualių poreikių ar Jums iškilo papildomų klausimų susisiekite su mumis ir drauge suderinsime Jūsų nuotykių kupiną ir neužmirštamą laisvalaikį.

Susisiekti

Pridėti komentarą

Kontaktai
Būdos kaimas, Trakų r. sav.
+370 679 39 395
info@laimoszirgai.lt